kredyt konsolidacyjny

sprawdź, o ile możesz obniżyć swoją obecną ratę

  • oprocentowanie już od 9%
  • możliwość otrzymania dodatkowej gotówki
555888550*

9% jest minimalną wysokością nominalnego oprocentowania kredytu, dostępną dla Klientów nie posiadających dotychczas zobowiązań kredytowych w Banku, zaciągających kredytów w wysokości co najmniej 30.000zł netto (kwota netto rozumiana jako całkowita kwota kredytu), korzystających z ubezpieczenia kredytu w wariancie rozszerzonym, czyli na wypadek śmierci / trwałego inwalidztwa oraz utraty pracy lub czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania (w zależności od źródła uzyskiwanych dochodów). Ostateczne oprocentowanie kredytu uzależnione jest od indywidualnej oceny wnioskodawcy oraz od wyniku badania jego zdolności kredytowej.
RRSO dla przykładu reprezentatywnego na dzień 12.05.2014r. przy całkowitej kwocie kredytu 22 800 zł dla 68 miesięcy spłat bez prowizji i opłaty przygotowawczej, z oprocentowaniem 15,10% wynosi 22,86%. RRSO uwzględnia ubezpieczenie kredytu na wypadek śmierci / trwałego inwalidztwa (łączny koszt: 3 280,99 zł).
Rata miesięczna kredytu wynosi 573,02 zł a całkowita kwota do zapłaty: 38 965,69 zł.
Szczegóły oferty, w tym regulamin promocji, opłaty i prowizje, zakres ubezpieczeń oraz ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz lista honorowanych przez Bank dokumentów potwierdzających otrzymywany dochód są dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach Banku.

zobacz nas także na:
wyślij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie moich danych osobowych przez Euro Bank S.A. z siedzibą przy ul. Św. Mikołaja 72 we Wrocławiu dla celów marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Przyjmuję do wiadomości, iż dane podaję dobrowolnie oraz że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich uzupełniania i uaktualniania.
ukryj treść klauzuli

Dziękujemy za wysłanie formularza. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie. Więcej o naszych produktach na

www.eurobank.pl

Przepraszamy,

wystąpił błąd systemu - proszę spróbować za chwilę.